Zwiastun promocyjny filmu pełnometrażowego (spot)

Zwiastun promocyjny filmu pełnometrażowego (spot)

Zachęcamy do obejrzenia (i wysłuchania) troszkę nietypowego zwiastuna przygotowywanego przez nas  pełnometrażowego filmu dokumentalnego, pierwszego z realizowanych w ramach monumentalnego  tryptyku  zatytułowanego „Pierwsi Niepodlegli czyli listopad zaczął się w październiku”.  Już w najbliższy piątek 19 X, w dniu setnej rocznicy pierwszego posiedzenia Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego, przed jubileuszowym koncertem w Teatrze im. A. Mickiewicza z pierwszymi efektami naszych prac nad tym obrazem będą mogli się zapoznać mieszkańcy Cieszyna (początek o godzinie 18:00).

Pierwszą wersję  filmu („Pierwsi Zniewoleni”)   zaprezentujemy natomiast  29 października (poniedziałek) o godz. 19:30 w tarnowskim kinie MARZENIE, na specjalnym pokazie, towarzyszącym Gali Inauguracyjnej VII Festiwalu Niepodległości.
Wstęp na Galę i pokaz jest bezpłatny, ale ilość miejsc w kinie jest ograniczona.
Miejsca można rezerwować, np. wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: festiwal@intarnet.pl

Od końca listopada czeka nas cykl lokalnych prapremier tego pierwszego  – z  zaplanowanego tryptyku –  filmu dokumentalnego. Odbędą się one  w kilkunastu  miastach Polski południowo-wschodniej oraz w Warszawie.

Partnerem projektu „Pierwsi Niepodlegli” i filmu są Miasta Cieszyn, Nowy Sącz i Tarnów.

 

Comments are closed.
Plugin for Social Media by Acurax Wordpress Design Studio
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube